Klinika Błaszak to nie tylko profesjonalny stomatolog, który zajmuje się popularnymi zabiegami – w naszej klinice wykonujemy także wszystkie rodzaje zaawansowanych zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej, oferujemy pomoc protetyka oraz stomatologa dziecięcego. Siedzibą gabinetu stomatologicznego jest Gniezno.

Tajemnicą wysokiej skuteczności leczenia jest nie tylko nowoczesny sprzęt, z którego korzystamy, ale przede wszystkim 30-letnie doświadczenie operatora, specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, którego doświadczenie zawodowe wykracza daleko poza wykonywane w gabinecie zabiegi ambulatoryjne. To chirurgia na najwyższym poziomie.

Umiejętności zdobywane przez chirurga stomatologa w szpitalach klinicznych pozwalają objąć Pacjenta kompleksową opieką i zaoferować najkorzystniejsze metody leczenia w zgodzie z założeniami nowoczesnej stomatologii.

Od 20 lat z sukcesem nasz gabinet stomatologiczny przeprowadza zabiegi wszczepiania implantów, często połączone z rekonstrukcjami kostnymi. Nasz chirurg stomatolog zapewnia kompleksową opiekę nad pacjentem.

Jeśli spotkali się Państwo wcześniej z diagnozą: ,,Ma Pan/ Pani za mało tkanki kostnej na wykonanie implantów”, zapraszamy na konsultację do naszej kliniki. Jeśli dobry stomatolog, to tylko Gniezno i Klinika Błaszak, gdzie dentysta troszczy się o każdy etap leczenia.

Zajmujemy się chirurgią odtwórczą tkanki kostnej, stosujemy różne techniki leczenia, dostosowując je indywidualnie do każdego Pacjenta tak, aby uzyskać pożądany efekt kosztem najmniejszych dolegliwości i nakładów finansowych. Poszukując odpowiedniego lekarza, należy zaufać chirurgowi stomatologowi polecanemu przez innych pacjentów – takiego jak dobry dentysta w Klinice Błaszak.

Z zakresu chirurgii wyrostka zębodołowego wykonujemy:

  • autogenne przeszczepy bloków kostnych,
  • rekonstrukcje ubytków kostnych materiałami allogenicznymi i ksenogenicznymi,
  • osteodystrakcje,
  • rozszczepianie i poszerzanie wyrostka kostnego.

Przeprowadzamy zabiegi sinus lift, czyli podnoszenia dna zatoki szczękowej metodą otwartą i zamkniętą.

Wykonujemy ekstrakcje zębów zatrzymanych i zębów mądrości, usuwanie złamanych pozostawionych fragmentów zębów, resekcje korzeni zębowych.