Witamy w naszej Klinice

O klinice

Nasza Klinika to miejsce powstałe z myślą o Pacjentach i dla Pacjentów.
To miejsce, w którym od prawie 30 lat spotykają się Państwa marzenia o pięknym uśmiechu i nasza pasja tworzenia.

Wieloletnie doświadczenie i współpraca całego zespołu pozwala nam na prowadzenie interdyscyplinarnego leczenia, nie tylko z zakresu implantologii, specjalistycznej chirurgii stomatologicznej czy protetyki, ale także stomatologii estetycznej, ortodoncji, pedodoncji oraz stomatologii zachowawczej z endodoncją.

Najwyższa jakość świadczonych usług to połączenie naszej wiedzy oraz najnowocześniejszych urządzeń w jakie wyposażona została Klinika.
W medycynie nie ma miejsca na kompromisy, dlatego korzystamy z materiałów oraz sprzętu tylko renomowanych firm.

Unity wyposażone zostały w system masażu tak, by zapewnić Państwu maksymalną wygodę, zminimalizować stres i zmęczenie w trakcie leczenia. Ponadto, by łatwiej odpowiedzieć na Państwa pytania odnośnie przebiegu leczenia, korzystamy z kamer wewnątrzusznych, dzięki którym możecie Państwo zobaczyć w powiększeniu stan swoich zębów na monitorze.

Dla naszego zespołu priorytetem jest Państwa bezpieczeństwo, dlatego wszystkie używane narzędzia są sterylizowane lub jednorazowe. Unity natomiast wyposażone zostały w system automatycznej dezynfekcji by nawet powietrze w dmuchawce i woda w Państwa kubku były jałowe.

O zespole

To co najważniejsze dla naszego rodzinnego zespołu to dbałość o Pacjenta jako o człowieka . Leczymy człowieka, a nie ,,ząb’’. Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni.

Wzajemne relacje pełne szacunku oraz zaufania budują przyjazną i rodzinną atmosferę Kliniki.

To co nas wyróżnia to nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także ciągła potrzeba doskonalenia, tak by zapewnić Państwu możliwość leczenia na najwyższym światowym poziomie.

Odbywaliśmy i chętnie uczestniczymy w kursach i szkoleniach, w kraju i za granicą, bo stomatologia to nie tylko zawód, ale także nasza pasja.